Сказано – зроблено: завдяки допомозі голови ОДА Олексія Савченка надходження до бюджету Березанської ОТГ невдовзі збільшаться

Захист інтересів простих людей сьогодні є головним завданням, над яким консолідовано працюють усі владні структури. Об’єднаним територіальним громадам, які зараз роблять лише свої перші кроки на шляху самостійності, вкрай необхідна рука допомоги у поступовому успішному становленні, забезпеченні добробуту людей, визначенні правильного вектору подальшого розвитку. Допомогти у цьому молодим громадам – і словом, і ділом – завдання всіх посадовців, які представляють владу на місцях. А допомога у наповненні бюджету громад, завдяки чому останні зможуть вирішувати свої першочергові проблеми, має особливо важливе значення.

13 червня, у ході візиту очільника обласної державної адміністрації до Березанської ОТГ, було озвучено хвилююче громаду невирішене питання щодо укладення договору оренди землі з місцевим заводом по переробці олійних культур. І ось сьогодні, завдяки оперативному втручанню Олексія Юрійовича, громада отримала чудовий результат – договір оренди вже укладено. Це означає, що відтепер завод, що дає робочі місця більш ніж сотні березанців, позбувся перешкоди своїй діяльності, а Березанська ОТГ матиме суттєві надходження до бюджету, які зможе використати на благо громади.

«Завдячуючи ініційованій Президентом України реформі децентралізації громади відтепер мають реальну можливість поступово вирішити назрілі впродовж років проблеми у населених пунктах, реально змінити на краще життя своїх мешканців. Для цього державою надаються всі необхідні засоби та ресурси, а також наявна відчутна підтримка з боку представників влади, як району, так і області. Хочу подякувати особисто голові облдержадміністрації Олексію Савченко за візит до Березанщини та виявлену небайдужість у вирішенні проблем нашої громади»,

– зазначає голова Березанської об’єднаної громади Валерій Хоміцький.

У свою чергу очільник райдержадміністрації Сергей Танасов (Serhii Tanasov) запевнив, що зі свого боку й надалі всіляко допомагатиме Березанській ОТГ міцно стати на ноги, а особливо сприятиме залученню інвесторів та представників бізнесу, готових вкладати кошти у розвиток перспективної молодої громади.

Олена Федорчак

Source facebook.com

Comments are closed.