Якість питної води для населення – на посилений контроль!

8 серпня, під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шевчука, обговорили питання постачання населенню якісної питної води.
Відносно якості питного водопостачання керівники профільних служб доповіли, що на сьогодні всі 10 житлово-комунальних підприємств району уклали відповідні угоди з районним лабораторним центром на проведення відомчого контролю якості питної води, що подається населенню. 7 з них вже провели такий контроль.
У свою чергу, міжрайонним відділенням Держпродспоживслужби здійснено 12 заборів води для проведення лабораторних досліджень водопровідної мережі у Тузлах, Рибаківці, Дмитрівці і Новофедорівці, дитячих дошкільних закладах.
За результатами аналізу забраних проб по 3 виявлено невідповідність визначеним вимогам за бактеріологічними показниками (с. Тузли), ще по 1 – за хімічними показниками (с. Рибаківка). Фахівцями відділення були надіслані рекомендації керівникам житлово-комунальних підприємств по усуненню виявлених порушень, зокрема щодо проведення невідкладних промивки і дезінфекції водопровідних мереж. Станом на сьогодні відповідні роботи вже проведені.
Також було зазначено, що у рамках виконання районної Програми «Питна вода» у першому півріччі поточного року з місцевих бюджетів виділено 1 000 062,0 грн на ремонт водопровідних мереж та насосного устаткування.

Comments are closed.