Березанець Герман Чаплигін – одни із 150 кращих юних художників України

Таких вагомих результатів 15-річний Герман досяг потрапивши у фінал Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка Slava Frolova Group, який проходив у липні. Відтак наприкінці вересня разом із іншими переможцями він вирушить до Кракова, на головній площі якого буде організовано виставку кращих робіт юних українців.
Розміщення виставки заплановано в рамках програми відзначення Дня Незалежності України за підтримки МЗС України у Польщі, а також проведення соціально-культурного заходу ART Пикник Славы Фроловой, який відбудеться у цьому ж місті 29-30 вересня.
Загалом у конкурсі взяли участь діти трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років і 10-15 років. Цьогорічна тема робіт була пов’язана з анімалістичними метафорами і звучала так: «Якщо б моя країна була твариною…». І хоча більшість молодих митців асоціює свою країну з биком, для Германа Україна постає в образі мужнього та шляхетного вовка, якого він майстерно виконав у своїй улюбленій графічній техніці.
Тож щиро вітаємо талановитого юнака з феєричним підкоренням нової вершини та зичимо у майбутньому ще більше яскравих перемог!

Comments are closed.