Створення “Інклюзивно – ресурсного центру ОТГ Миколаївського району”

16 серпня 2018 року за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Бродецького та представників Ольшанської, Нечаянської, Михайлівської та Радсадівської громад відбулось підписання чотиристороннього договору про співробітництво територіальних громад Миколаївського району, які виявили бажання створити інклюзивно – ресурсний центр територіальних громад Миколаївського району.
17 серпня на засіданні 23 позачергової сесії Ольшанської селищної ради депутатами було прийнято рішення про створення комунальної установи “Інклюзивно – ресурсний центр ОТГ Миколаївського району”, який буде розташовано на території Ольшанської громади.
До того як це питання було винесено на сесію,Миколаївська районна державна адміністрація, здійснювала консультативний супровід комісії з підготовки проекту договору про співробітництво громад. В самих громадах проходили громадські слухання та сесії і тільки після цього відбулось підписання договору.
Інклюзивно – ресурсний центр створюється вперше, тому дуже важливо,що територіальні громади працюють злагоджено та відповідально.
Інклюзивно – ресурсний центр територіальних громад Миколаївського району, як юридична особа зареєстровано 20 серпня 2018 року.

Comments are closed.