Воскресенська ОТГ переможець проекту “Енергоефективність у громадах ІІ”

Воскресенська об’єднана територіальна громада стала переможцем у відборі проекту “Енергоефективність у громадах ІІ”, який впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Програми «U-LEAD з Європою».
Цей проект надасть технічну та організаційну підтримку для створення та вдосконалення власної системи муніципального енергоменеджменту. В рамках нового проекту було обрано 30 пілотних ОТГ (серед яких і Воскресенська), які матимуть змогу взяти участь у новому проекті з вересня 2018 року до жовтня 218 року. Окрім досвіду українських міст та демонстрації прикладів найкращої практики, муніципалітети, які прийматимуть участь, матимуть змогу долучитися до серії тренінгів та інших видів навчання, які будуть охоплювати як спільні теми, так і конкретні проблеми кожної ОТГ. Крім того, буде створений механізм співфінансування для підтримки різних кроків міст на шляху до інтегрованої системи енергоменеджменту.
Проект “Енергоефективність у громадах ІІ” підтримує розробку індивідуальних пропозицій з консультування та підтримки у сфері комунального енергетичного менеджменту для малих міст та сприяє їх поширенню. Таким чином, у середньостроковій перспективі створюються можливості для широкого застосування системного та фінансово ефективного енергетичного менеджменту включно з плануванням та впровадженням заходів з енергоефективності. Потенціал заощадження енергії демонструватиметься наглядно та прозоро, усі групи громадян усвідомлюватимуть важливість ефективного використання енергії, а заходи з енергоефективності обиратимуться на базі міркувань про співвідношення між витратами та користю. Як громади в цілому, так і окремі громадяни отримають користь від енергоефективних заходів з модернізації та заощадження енергії і коштів. Разом зі зниженням фінансового навантаження на місцевому рівні, також покращаться можливості для досягнення національних кліматичних цілей завдяки зниженню викидів парникових газів.

Comments are closed.