Робота Прибузького дошкільного навчального закладу

За 2017-2018 навчальний рік, педагогічний колектив Прибузького дошкільного навчального закладу(Галицинівська ОТГ), працював над забезпеченням гармонійного розвитку особистості дітей дошкільного віку, згідно освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» ( науковий керівник Проскура О.В., Кочина Л.П.,Кузьменко В.У., Кудикіна Н.В., редакція 2016 року).
Колектив дошкільного навчального закладу спільно з батьківським комітетом, працювали над вирішення ряду педагогічних та господарських завдань. Адміністрацією закладу створювались всі умови для повноцінної організації навчально-виховного процесу, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації. За цей період до Прибузького ДНЗ було прийнято 40 дітей. Комплектування груп відбувається за віковим та родинним принципами з врахуванням вибору батьків, що дає змогу мінімізувати адаптаційний період і зміцнити довіру батьків до дошкільного закладу. Педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом дошкільний навчальний заклад забезпечений повністю.
Колектив Прибузького ДНЗ, вихованці та батьки висловлюють щиру подяку голові Галицинівської громади Назару І.В., В.о. старості Прибузької с/р Карунському В.М., начальнику відділу ОКМС Гулій Л. В. за постійне піклування і допомогу дошкільного закладу та його вихованців.

Comments are closed.