У Баштанці відбувся перший районний фестиваль меду

19 серпня в Баштанці на Ярмарковій площі відбувся ‒ перший Баштанський районний «Фестиваль меду».
Свято меду в Баштанці започатковано вперше та проводилось ‒ 19 серпня, в день коли вся Україна святкувала велике православне свято Преображення Господнє (Яблуневий Спас) та День пасічника. І хоч Баштанщина святкувала вперше, проте свято виявилось чудовим.
На Ярмарковій площі пасічники Баштанщини розташували свої ятки, демонструючи різні види меду та продукцію бджільництва. Поважне та компетентне журі визначило найкраще оформлену ятку та чий мед був найсмачніший.
Досвідчені пасічники ділилися з охочими, як розводити та доглядати за бджолами, як отримати різні види меду та як лікуватися за допомогою бджіл.
Окрема подяка від всієї громади на фестивалі, була адресована, керівнику громадської організації «Баштанський мед», бджоляру з багаторічним стажем Володимиру Журбі, який ініціював проведення цього свята меду, та доклав максимум зусиль для проведення святкового дійства.
Всі хто відвідав солодкий фестиваль мав змогу придбати різноманітну бджолопродукцію ‒ мед з липи, гречки, акації, із різнотрав’я, а також прополіс, віск, пергу, маточне молоко, пилок.

Comments are closed.