Рок-Мото фестиваль Коблеве 2018: як це було

Вже третій рік поспіль курортне Коблеве гостинно приймає учасників благодійного рок-мото фестивалю, що традиційно проходить тут в останній місяць літа. Цього разу найгучніша з усякого погляду подія сезону зібрала близько 250 байкерів з усіх куточків України, а також сусідніх Білорусі і Молдови. Учасників та гостей фесту, як завжди, радо приймала база відпочинку «Цементник».
Розпочався фестиваль з доволі оригінальної офіційної частини. Загальною колоною його учасники проїхалися від бази відпочинку до місцевої церкви, де відбулося традиційне освячення мотоциклів. На згадку про цю подію бракери посадили на подвір’ї церкви саджанці молодих кленів, після чого мотоколона, ненадовго завітавши до сільської ради, повернулася на узбережжя.
Упродовж трьох днів на березі моря на всіх чекало безліч розваг на будь-який смак – змагання з пляжного волейболу, перетягування канату, конкурси на кращий малюнок і скульптуру з піску, справжні козацькі бої, а також ще чимало інших розваг із суто «байкерським» колоритом. Рада козацьких отаманів Миколаївської області частувала охочих смачнючим звареним простонеба кулішом, а драйвового настрою усім учасникам фестивалю надавали виступи кращих вітчизняних рок-гуртів.
Як вже зазначалося, фестиваль є благодійним. Цього року в рамках його проведення було зібрано майже 5 200 грн, які будуть перераховані для задоволення потреб дітей-сиріт.

Comments are closed.