У Коблівській ОТГ відкрито новий спортивний майданчик

У День народження нашої держави, 24 серпня, мешканці Коблівської об’єднаної територіальної громади отримали надприємний подарунок – новозбудований спортивний майданчик із полем для міні-футболу.
Почесним гостем на відкритті став заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір, який зазначив, що ця подія – яскравий приклад успішності ініційованої Президентом України Петром Порошенком реформи децентралізації, а також злагодженої співпраці органів місцевого самоврядування з обласною владою.

«Сьогодні вкотре переконався що децентралізація діє і дає результат, головне день за днем наполегливо працювати і використовувати можливості, які надає реформа в повному обсязі»,

– зазначив він.
Присутнім же на святі юним спортсменам заступник голови облдержадміністрації побажав аби тренування на новому полі дозволили покращити їх спортивну майстерність та спряли все новим й новим перемогам.
Під час урочистого відкриття своїми виступами гостей свята порадували вихованки циркової студії «Сюрприз», продемонстрували власну майстерність юні борці. Завершилося ж святкове дійство футбольним турніром за участі 8 команд.
Додамо, що спортивний майданчик у Коблевому став одним із 14 аналогічних полів, які будуть побудовані на Миколаївщині у рамках відповідної державної програми за рахунок співфінансування місцевого, обласного та державного бюджетів.

Comments are closed.