Перше місце у змаганнях із городків

0

Протягом двох днів – 28 і 29 серпня, на базі дитячого оздоровчого центру «Дельфін» проходили змагання за програмою ІХ-ї обласної Спартакіади серед людей з інвалідністю. Долучилася до участі у змаганнях і команда Березанської районної громадської організації інвалідів.
Цього року у Спартакіаді взяли участь 29 команд у складі 87 спортсменів. Змагалися у 6-ти видах спорту: кеглі (боулінг за спрощеною системою), дартс, баскетбол (фрагментарно), кульова стрільба, городки, бочча.
Березанські спортсмени, які вже не раз демонстували свою майстерність та завзяття у ході попередніх змагань, знову показали гарний результат посівши 6 місце у загальнокомандному заліку.
Так, у ході змагань члени команди С. Ізбаш та О. Ахмет здобули відповідно 4 місце з дартсу і 6 – з кеглів. А от голова громадської організації Г. Свинаренко цього року здобула для району золоту медаль виборовши перше місце у змаганнях із городків. Відтак разом із іншими переможцями ІХ обласної Спартакіади Ганна Федорівна візьме участь у загальнонаціональних змаганнях.
Тож щиро вітаємо наших спортсменів з новими досягненнями! Власним прикладом вони щоразу демонструють нам, що непереможний дух помножений на непереборну жагу до повноцінного життя в змозі приносити вагомі здобутки!