Коблівська ОТГ придбала новий екскаватор-навантажувач

Коблівська ОТГ придбала новий екскаватор-навантажувач для вирішення комунальних проблем

Для потреб Коблівської ОТГ придбано новий екскаватор-навантажувач АМКОДОР 702 ЕА. Придбання техніки стало можливим завдяки майже 980 тис. грн коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Щодня ми спостерігаємо яскраві приклади успішного втілення у життя реформи децентралізації. Ремонти доріг та водогонів, відновлення вуличного освітлення та об’єктів соціально сфери, відкриття дитячих та спортивних майданчиків, покращення матеріально-технічної бази шкіл та садочків – все це поступово змінює «обличчя» ОТГ» – коментують у громаді.

Новопридбаний екскаватор оснащено фронтальним обладнанням у вигляді мультифункціонального ковша з можливістю навантажувача. Нова спецтехніка суттєво полегшить роботу місцевих комунальників, адже використовуватиметься для виконання допоміжних земляних робіт при капітальних, планових та аварійних ремонтах мереж водопостачання та водовідведення.

«Заручившись всебічною підтримкою з боку держави та місцевої влади, громади зрештою почали вирішувати ті питання, які до цього роками відкладалися на потім. Оновлена комунальна техніка – це та основа, на якій ґрунтується благоустрій громад та якість життя їх мешканців в повсякденні. Наша задача – допомогти громаді визначитися з пріоритетними напрямками розвитку та окреслити можливі джерела отримання коштів на ці проблеми», – зазначив Микола Дурман, радник з питань регіонального розвитку Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створений за сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

 

Comments are closed.