Миколаївська область отримала додаткові 10 млн грн за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»

Миколаївська область отримала додаткові 10 млн грн за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Про це повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

«Є хороші новини – за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Миколаївська область отримала додаткові 10 млн грн з державного бюджету. Умови ті ж – співфінансування з місцевих бюджетів. Це дозволить побудувати в громадах області ще 14-15 футбольних майданчиків, щоб молодь мала де займатися. Розвиток спорту в регіоні ми ставимо актуальним завданням, тому спільно з місцевою владою і громадами працюємо в цьому напрямку», – пояснив Олексій Савченко.

Очільник області нагадав, що раніше в цьому році за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Миколаївської області вже виділено 10,5 млн грн з державного бюджету. Так, за рахунок співфінансування з обласного та коштів місцевих бюджетів в області розпочато будівництво 14 футбольних полів зі штучним покриттям.

«Шість об’єднаних територіальних громад (Баштанська ОТГ, Коблевська ОТГ, ГаліцинівськаОТГ, Мостівська ОТГ, Нечаянська ОТГ, Чорноморська ОТГ), п’ять районів (Вітовський, Кривоозерський, Братський, Казанківський, Березнегуватський – будуються 6 футбольних полів) і місто Вознесенськ (2 футбольних поля ) отримають нові майданчики для занять футболом», – зазначив Олексій Савченко.

Частину зазначених об’єктів вже облаштовано та відкрито, інші футбольні майданчики будуть відкриті найближчим часом.

Comments are closed.