У Вознесенську відбувся благодійний вечір «Народжені перемагати»

У Вознесенську відбувся благодійний вечір «Народжені перемагати». На ньому глава Миколаївської ОДА Олексій Савченко придбав лот «Уїкенд з мером». Ймовірну дводенну подорож планують на фронт в Широкине. Про це повідомили в прес-службі Миколаївської ОДА.

Захід відбувся під патронатом Олексія Савченка та Міжнародного саміту мерів. Він об’єднав небайдужих городян і гостей міста, представників підприємницької спільноти, органів влади, а також благодійних фондів та громадських організацій. Участь у благодійному аукціоні взяли спортсмени, музичні групи, політики та учасники проекту «Переможці».

Ми підтримали чудову ініціативу міського голови Вознесенська Віталія Лукова і приєдналися до збору коштів на придбання спеціального автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю, адже Вознесенськ повинен бути доступним, комфортним” – прокоментував Олексій Савченко.

На благодійному вечорі показали поєдинки з кікбоксингу за звання інтерконтинентального чемпіона по версії Комбат Самооборона ІСО, а також провели благодійний аукціон з особливими лотами – книгами, творами декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класами, пам’ятними сувенірами та подарунками. Зокрема,  від срібного призера Олімпіади в Сіднеї, чемпіона світу і Європи по плаванню, Дениса Силантьєва.
Олексій Савченко придбав один з найдорожчих лотів бладійного аукціону – «Уїкенд з мером Віталієм Луковим». Очільник області  зазначив, що таким чином він подарував майору Лукову можливість провести два дні з українськими добровольцями на бойових позиціях в Широкиному.

Всього ж на аукціоні зібрали 85,9 тис. гривень, а протягом останнього місяця – більше 183-х тисяч. Збір коштів продовжується.

Джерело: https://news.pn

Comments are closed.