Селище Ольшанське відсвяткувало річницю з дня заснування та золотий ювілей школи

Святкування  61-ї річниці з дня заснування Ольшанського розпочали з ранкового велопробігу «Я люблю своє селище», велозмагань та конкурсу малюнків на асфальті, в якому взяли участь ольшанці  та вихованці Миколаївської СДЮШОР.

Другою частиною свята стало святкування  ювілею Ольшанської школи. 22 вересня закладу виповнилось 50 років. На подвір’ї  зібралися вчителі, учні, гості та педагогічні ветерани. Вітали селищний голова Сергій Новак та начальник відділу освіти Ірина Єніна.

 

 

Офіційна частина розпочалася з урочистої ходи. Під акомпанемент військового оркестру ВМС та на чолі з керівництвом громади, колона учнів та вчителів рушила від сільської ради до площі біля Ольшанського будинку культури.

Почесними грамотами та подарунками відзначили найкращих працівників громади та номінантів. Розважальну програму забезпечили місцеві аматори, сусіди з Трихат, ансамбль “Мрія”,  учениці Ольшанської музичної школи “Мрія”, ансамбль народної пісні “Джерело”,  запрошені артисти Миколаївської обласної філармонії, танцювальний колектив «NON STOP»,  оркестр ВМС, гурт “ВІА” та артисти Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. Паралельно також діяв ярмарок. Вночі  молодь розважав гурт “Mad Sad”.

Comments are closed.