Олексій Савченко: «1 мільярд гривень на ремонт Н-14 – це перемога всієї свідомої громадськості»

Завдяки спільним зусиллям Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївської обласної ради та народних депутатів України, у проекті Державного бюджету на 2019 рік закладено 1 млрд грн на ремонт дороги Н-14 Миколаїв – Кропивницький. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олексій Савченко.

«Завдяки нашій об’єднуючій позиції  і тому, що проблема піднялася на загал, а не приховалася – гроші з траси Н-14 у нас ніхто не забрав. Вони залишаються у нас. Два дні тому Антимонопольний комітет скасував торги, зараз ми знову виходимо на нові. Стосовно використання цих грошей, і чому все так сталося – хтось спекулював, хтось знову хотів показати, що влада щось не робить, не діє – хай собі граються. Ще у лютому  обласна державна адміністрація звернулася до всіх відповідних органів з листами, в яких чітко розписала і показала, що ці дороги не можуть бути збудовані, тому що не пройшла індексація по проектах, не пройшла експертиза, якщо воно все повернеться в червні місяці, то це фактично неможливо буде зробити. З лютого, фактично кожного місяця ми надсилали такі листи. Для нас це не випадковість. Але обласна рада, обласні депутати, громада Миколаївщини, народні депутати, – усі хто розібрався в питанні, об’єднались. І ми не тільки відстояли, ми отримали окремою стрічкою мільярд в державному бюджеті наступного року на будівництво дороги Н-14», – прокоментував Олексій Савченко.

«Коли ми об’єднуємося, ми маємо силу перемагати. Це перемога всієї свідомої громадськості.Тієї громадськості, яка повстала і яка законно та чітко довела свою позицію. Це перемога депутатів від Миколаївщини, депутатів обласної ради, всіх людей, які вийшли підтримати, які були незгодні», – додав очільник Миколаївщини.

Крім того, очільник області звернув увагу, що він не стоїть осторонь розбудови доріг до курортів Миколаївщини. Так, на дорогу до Очаківщини  на наступний рік вже заплановано 300 млн грн, аби люди мали змогу безперешкодно та комфортно діставатись Олексій Савченко до місць відпочинку.

Джерело:Миколаївська обласна державна адміністрація

Comments are closed.