“Маю силу відповідати” – губернатор Миколаївщини започаткував неформальні зустрічі з журналістами

“Маю силу відповідати” – новий формат зустрічей для журналістів з очільником Миколаївщини.

«Інформація, яка шириться соціальними мережами часто не відповідає дійсності, однак є запит суспільства на отримання достовірних даних. Такі формати зустрічей дозволять оперативно відповідати на питання, в тому числі і від самих жителів області. Маємо на меті розповсюджувати позитивні новини, а також вирішувати нагальні питання Миколаївської громади», –   голова ОДА Олексій Савченко.

28 вересня понад 3 години Олексій Савченко та його заступники відповідали на  питання представників ЗМІ, зокрема, щодо стану доріг Миколаївської області.

Стало відомо, що Служба автомобільних доріг успішно провела торги на ремонт двох ділянок на трасі Н-14 «Миколаїв  – Кропивницький», тож 300 мільйонів залишаться на рахунках САД. До того ж, ймовірно, що роботи розпочнуть вже цьогоріч.

“Якщо буде постанова, про яку казав уряд, буде перерозподіл грошей, за рахунок чого Миколаївщина втратить 98 млн гривень. Тоді, зрозуміло, кошти не використовуватимуться на трасі Н-14. Але якщо цю постанову не  підпищуть –  оголосять торги” – зауважив Олексій Савченко

Заступник голови Миколаївської  ОДА Валентин Гайдаржи пояснив, що один з лотів антимонопольний комітет  відхилив. Два інших – за Службою автомобільних доріг:  ремонт на суму 66 мільйонів і 52 мільйони гривень.

Очільник області також повідомив, що після президентських виборів йтиме з посади. Пояснив, що на ній отримав важливий досвід, але після звільнення – в травні, розпочне реалізацію власних великих бізнес-проектів та напише книжку для своїх дітей.

“Який я – знають всі – Ви, мої помічники, а от мої діти мене не бачать, тому що я завжди працював” – відверто сказав Олексій Савченко.

При цьому, Олексій Савченко переконаний, що переможе саме Петро Порошенко.

Формат зустрічі “Маю силу відповідати” – діалог. Зокрема, слово взяв редактор Миколаївського центру журналістських розслідувань Ярослав Чепурний. Він повідомив,  що цьогоріч  депутат Миколаївської облради Юрій Кормишкін отримав в оренду на 49 років в Снігурівському районі 647 га державних земель. Журналіст уточнив, що згідно  даних держреєстру нерухомості, Юрій Кормишкін отримав землю протягом двох днів – 97 га землі в березні і 550 га землі в травні.Тим самим, з його слів,  глава Снігурівської районної ради Інна Бойко, яка уклала від імені держави подібну угоду, перевищила свої повноваження.

“Справа в тому, що опираючись на  зміни в законодавстві, що вступили в силу з 2017 року, виняткове право розпоряджатись землями держзапасу має право тільки один державний орган – Держгеокадастр України” – додав Ярослав Чепурний.

Олексій Савченко повідомив, що сприймає інформацію як заяву про вчинення злочину та доручив повідомити про цей факт в правоохоронні органи, задля  здійснення перевірки.

 

 

 

 

 

Comments are closed.