Підприємцям-початківцям Миколаївської області вручили сертифікати на загальну суму понад 200 тис.грн.

В Миколаївському обласному центрі зайнятості вручили сертифікати підприємцям-початківцям на загальну суму понад 200 тис.грн.

Залучення до сфери підприємництва безробітних, Миколаївська обласна служба зайнятості активно сприяє розвитку малого та середнього бізнесу у Миколаївській області та м. Миколаєві, мотивуючи їх на відкриття власної справи.Про це йшла мова в Миколаївському обласному центрі зайнятості під час бізнес-зустрічі «Разом до успіху». В заході взяли участь народний депутат України Олександр Жолобецький, заступник губернатора обласної держадміністрації Євген Шевченко, директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько, підприємці-початківці, успішні підприємці-роботодавці з числа колишніх безробітних, в тому числі демобілізовані учасники АТО.

Основним акцентом зустрічі було вручення сімом учасникам заходу Сертифікатів на отримання допомоги по безробіттю  на започаткування власної справи на загальну суму 225 тис.грн. Серед нагороджених були демобілізовані учасники АТО та переселенці, зокрема Олександр Понкратов, Євген Падлєсецький, Віталій Зайцев, Василь Мельніков, Сергій Сухінін, Віктор Крило, Оксана Волковська.

Дипломи за активну життєву позицію та особистий внесок у створення робочих місць учасникам заходу, зокрема Надії Притулі, Марині Мала, Олексію Губському, Віталію Бухану вручив директор обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

Джерело: Миколаївський обласний центр зайнятості

Comments are closed.