Молоді мами Березанщини отримують перші «пакунки малюка»

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 №512, в Україні з 1 вересня батькам новонароджених надається одноразова натуральна допомога «пакунок малюка». Це набір необхідних 25-ти речей для новонародженої дитини загальною вартістю до 5 тисяч гривень. Цей комплект необхідних речей упаковано в коробку-ясла.

Постановою КМУ «пакет малюка» передбачено видавати у пологовому будинку. Але якщо в день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку  “пакунків” нема – місцевий структурний підрозділ з питань соцзахисту населення  звертається до обласного структурного підрозділу, аби забезпечити отримувача такою допомогою.

Обласний структурний підрозділ з питань соціального захисту населення зобов’язаний передати необхідну кількість бебі-боксів протягом 14-ти робочих днів. Вони, в свою чергу, будуть роздані місцевими підрозділами протягом 3-х днів.Саме таку приємну місію 3 жовтня виконувала начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Березанської ОТГ Наталя Матвієнко разом із начальником управління соціального захисту населення Березанської РДА Ларисою Шека. Вони вручили бебі-бокси батькам немовлят, народжених у вересні.

 

Першими отримувачами «пакунків малюка» в Березанській ОТГ стали  4 мами: з Березанки, Матіясового, Андрієво-Зориного та Калинівки.

 

Comments are closed.