Планування ЦНАПу в Казанківській громаді

3 жовтня в Казанківській громаді відбулась зустріч з регіональним координатором Петром Макаренком та регіональним спеціалістом Людмилою Мураховською Програми «U-LEAD з Європою». На ній разом з депутатами селищної ради, в.о. старост, керівниками установ та представниками громадськості вивчали питання щодо можливості надання допомоги у створенні ЦНАПу Казанківської селищної ради.

Зокрема, присутні  ознайомились  з напрямом покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», що впроваджується Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida). Наголосили, що майбутній  ЦНАП буде обслуговувати мешканців    Казанківської громади і всього району.

Програмою передбачена інституційна та фізично-організаційна допомога, а саме: документальний супровід створення ЦНАПу, навчання персоналу, інформування та залучення населення, забезпечення офісною технікою, меблями та допомога при зонуванні/візуалізації приміщень.
Також в ході зустрічі оглянули приміщення, де планується розмістити центр адмінпослуг, обговорили з керівництвом селищної ради шляхи та терміни реалізації цього інвестиційного проекту.

Comments are closed.