В смт Первомайське з’явиться централізоване водопостачання

У рамках реалізації програми «Питна вода» у Вітовському районі тривають роботи на об’єкті «Нове будівництво водопровідної мережі смт Первомайське по вулицям Набережній, Отамана Григор’єва, Мельничній, Лесі Українки, Козацький».

Загальна вартість проекту складає майже 1,4 млн грн (субвенція з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій – 700 тис. грн., співфінансування з районного бюджету – близько 481 тис. грн, співфінансування з бюджету Первомайської селищної ради – майже 170 тис. грн).

«Проблема з водопостачанням в смт Первомайське існує з дня його заснування. Впродовж 60-ти років п’ять вулиць в селищі міського типу не мають централізованого водопостачання! А це 350 людей! Дивує той факт, що за весь цей час, це питання так і не було вирішено. – зазначає голова райдержадміністрації Олександр Демчук. – Загальна сума будівництва водогону 1млн.350тис.188грн.. Було знайдено рішення – будівництво нової водопровідної мережі за рахунок співфінансування. І як би дивно це не звучало, але в ХХІ сторіччі у мешканців п’яти вулиць смт Первомайське з’явиться централізоване водопостачання».

Завершення будівництва водогону заплановано вже у листопаді.

Джерело:Миколаївська обласна державна адміністрація

Comments are closed.