Акція «Допоможи солдату» силами школярів Баштанської ОТГ

На офіційному сайті Баштанської міськради повідомляють про проведення школярами Плющівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають кордони нашої країни на Сході.

З метою виховання почуття патріотизму, формування активної громадської позиції та почуття обов’язку перед своєю вітчизною в Плющівській ЗОШ І-ІІІ ступенів організована акція «Допоможи солдату», присвячена Дню Захисника Вітчизни та Дню українського козацтва.

“Про маленькі подвиги  учнів не пишуть у газетах і не знімають сюжетів. А вони, як і дорослі, допомагають військовослужбовцям як можуть: роблять обереги, пишуть листи, щоб підтримати наших солдатів і вкотре нагадати: “Тримайтеся, ми з вами!” Школярі об’єдналися у потужний фронт допомоги нашій армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя, підтримуючи дух військовиків.Адже у всіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує МИР!” – йдеться в повідомленні

Під час акції зібрали  понад 6 ящиків з  необхідними для солдатів речами. Це продукти харчування довготривалого зберігання, солодощі, консервація, засоби гігієни, теплий одяг, нижня білизна, шкарпетки.

Comments are closed.