BlaBlaCar в Україні розпочинає впровадження платних опцій для пасажирів

“BlaBlaCar починає впроваджувати платний доступ до бронювання місць у водіїв. Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один з двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн. або на 1 місяць за 59 грн. При цьому, бронювання місць в поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним” – про це йдеться у повідомленні компанії на офіційному сайті BlaBlaCar 

Через 4 роки динамічного зростання сервісу в Україні BlaBlaCar розпочинає процес монетизації. У листопаді 2018 року сервіс запропонує пасажирам обрати один з варіантів платного доступу: на день або на місяць. Поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як раніше.

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку BlaBlaCar. Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше.

Для власників автомобілів BlaBlaCar залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших).

Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівнянною з цінами за квиток на автобус або поїзд. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Подарунок для існуючих користувачів

Для всіх діючих 4 млн користувачів в Україні, кожен з яких зробив свій внесок в розвиток карпулінга і BlaBlaCar, компанія зробить подарунок. Пасажирам буде доступний 3-місячний безкоштовний доступ до бронювань, який необхідно буде активувати до листопада.

Безкоштовний доступ на 1 місяць для нових користувачів

Усі зареєстровані користувачі BlaBlaCar отримуватимуть безкоштовний доступ на 1 місяць до бронювань. За цей час вони зможуть скористатися сервісом і оцінити переваги спільних поїздок. Після закінчення цього терміну сервіс запропонує їм обрати та придбати один з варіантів доступу.

 

Comments are closed.