Олексій Савченко щодо підготовки доріг Миколаївщини до зимового періоду

Очільник Миколаївщини Олексій Савченко провів третю зустріч з представника ЗМІ в рамках інформаційного проекту «Маю силу відповідати».

Зокрема, дав чітку відповідь щодо ремонту  траси Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате. З його слів, ремонт вже завершений, проте, обласна адміністрація не може прийняти цей автошлях на свій баланс, адже за  виконаний обсяг ремонтних робіт до сих пір не розрахувались з підрядником.

 «Ми планували розрахуватися з підрядною організацією грошима, виділеними нам в рамках митного експерименту. Але, завдячуючи діям конкретних осіб, Кабінет міністрів забрав у нас 68 мільйонів гривень, передбачених на ремонт доріг. Тепер ми змушені шукати інші джерела фінансування. Ми збираємо ці кошти по копійках, щоб закрити це питання і отримати дорогу на баланс.», – сказав Олексій Савченко.

Також губернатор Миколаївщини прокоментував недавню заяву заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка щодо підготовки доріг області  до зимового періоду. Заступник міністра повідомив, що запас  солі і сипучих сумішей для боротьби з ожеледицею в Миколаївській області вкрай недостатній –  лише 2%. За словами губернатора, облавтодор замовляв поставку солі в «Артемсіль» і місяць тому, і тиждень тому. Але «Артемсіль», з його слів, зацікавлена ​​в поставках солі швидше комерційним підприємствам, ніж облавтодорам.

Олексій Савченко також наголосив, що два роки поспіль ситуація на дорогах Миколаївщини в зимовий період була під контролем, тому проблем не буде і цьогоріч, адже питання намагатимуться врегулювати протягом жовтня.

 

Comments are closed.