Чернігівщина оговтується від наслідків НС

На території шостого арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області триває робота щодо ліквідації наслідки НС.

“Станом на ранок 17 жовтня, авіація ДСНС знаходиться в готовності. Пожежно-рятувальними підрозділами продовжено роботу по забезпеченню безперебійної заправки водою пожежних танків та наповнення пожежного водоймища.Організовано чергування 8 пожежно-рятувальних розрахунків на автоцистернах для забезпечення оперативного гасіння можливих пожеж в смт Дружба та на адміністративній території арсеналу. Піротехнічними підрозділами продовжено роботи по очищенню території. Відпрацьовано 6 заявок та вилучено 254 вибухонебезпечних предмета. Всього з початку робіт відпрацьовано 259 заявок та вилучено 2289 вибухонебезпечних предметів.” – повідомляє ДСНС Чернігівщини.

Сьогодні в Ічні також частково відновлено газопостачання, адже частина помешкань у приватному секторі ще залишається непідключеною. Відновлення газопостачання вирішуватимуть в індивідуальному порядку. Про це стало відомо під час засідання оперативного штабу з ліквідації НС, яке провів заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко. Інші об’єкти життєзабезпечення Ічнянського району (електропостачання, стаціонарний телефонний зв’язок, водопостачання та водовідведення) працюють у штатному режимі.

“У двох медичних закладах міста Ічня та селища Парафіївка, а також у Крупичпільскому центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ще перебувають 78 евакуйованих, у тому числі 11 дітей. Вони забезпечені харчуванням, отримують допомогу від психологів ДСНС. Робочі групи вже обстежили 8738 житлових будинків, споруд, об’єктів соціальної сфери та життєзабезпечення – 90%. Визначені зруйнованими 4 будинки в селі Августівка, пошкодженими – 113 будинків, квартир та інших капітальних споруд у 20 населених пунктах” – повідомляють в Чернігівській ОДА

Населенню з постраждалої території надається гуманітарна допомога зі всієї країни.

Варто зазначити, що Миколаївська область стала першим регіоном, який надав свою допомогу. Особливу увагу на цьому закцентував очільник Миколаївської ОДА Олексій Савченко на третій зустрічі інформаційного проекту «Маю силу відповідати». Губернатор подякував всім небайдужим до чужого горя.

 «Миколаївщина першою відправила вантажівку з гуманітарною допомогою  для евакуйованого населення з Ічнянського району, де стався вибух на військовому арсеналі. Ми відправили машину з теплими речами і засобами гігієни, продуктами  харчування. Спасибі небайдужим жителям області та нашим свідомим підприємцям за те, що відгукнулися на прохання про допомогу.» – зазначив голова ОДА Олексій Савченко.

 

 

 

Comments are closed.