В Первомайській ЗОШ відкрито ресурсну кімнату

Інклюзивна освіта

17 жовтня в Первомайській ЗОШ №5 відбулось урочисте відкриття ресурсної кімнати. Реконструкцію кабінету та придбання сучасного обладнання здійснили за кошти управління освіти Первомайської міськради та Миколаївської ОДА.

Ресурсна кімната – це  спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами, де вони можуть навчатись за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога.

Зокрема, діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу адаптуватися до навчального процесу. Слід зауважити, що психолого-педагогічну допомогу також надаватимуть їхнім родинам. Педагоги переконані, що в цивілізованому суспільстві діти з інвалідністю не мають бути ізольовані від однолітків. Тож навчатимуть їх не боятися ровесників, розширювати світогляд та коло друзів.

В урочистому відкритті ресурсної кімнати взяли участь Первомайський міський голова Людмила Дромашко, начальник управління освіти Первомайської міськради Галина Остапенко, директор Первомайського інклюзивного Центру Людмила Дудченко, директор ЗОШ №5 Сергій Саковський, підрядники, що виконували роботи з реконструкції приміщення, батьки та діти, що будуть проходити тут навчання.

Нагадаємо, що в Первомайську реалізація національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» розпочалась зі створення Інклюзивно-ресурсного Центру.

Comments are closed.