Валентин Гайдаржи перевірив хід реконструкції обласного будинку дитини

У четвер, 18 жовтня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи за дорученням Олексія Савченка перевірив, як триває реконструкція обласного будинку дитини по вулиці Курортній (Бутоми) у Миколаєві. Про це заступник очільник області повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Валентин Гайдаржи відзначив, що порадив замовнику і підряднику скористатися сприятливими погодними умовами та продовжити виконувати роботи також і у вихідні дні.

«До речі, у 2017 році відповідно до попереднього проекту було реконструйовано систему опалення з впровадженням заходів енергозбереження, улаштовано мембранну крівлю, облаштувано входи до будівлі, відмостки корпусів. На суму більше 14 млн грн було повністю утеплено та оновлено фасад корпусу, облаштовано систему опалення», – прокоментував заступник голови ОДА.

Валентин Гайдаржи зазначив також, що цього ж року було проведено коригування проекту на 2018-2019 роки – додали прибудову ліфту, а також благоустрій прилеглої до корпусів території.

«Наразі виконано улаштування тротуарної плитки, встановлено дитячі альтанки, а майданчики укладені гумовим покриттям. Триває улаштування спортивного майданчика. До кінця цього року планується завершити благоустрій території та здійснити прибудову ліфту», – додав він.

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.