Дні українського кіно їдуть у Вознесенськ

У Сторожинці Чернівецької області завершився фестиваль «Дні українського кіно». Організатори анонсували продовження проекту в Чорноморську на Одещині та у Вознесенську на Миколаївщині.

 

«Покази у Берегові і тепер у Сторожинці показали, що ми на правильному шляху. І вже за тиждень ми їдемо до Чорноморська під Одесою, потім до Вознесенська Миколаївської області. Шалений ажіотаж на Закарпатті, трохи менше людей у перші дні в Сторожинці. Але потім людей ставало все більше на наших сеансах”, – сказала прес-секретар кінофестивалю «Молодість» Анастасія Пугач.

В рамках проекту «Дні українського кіно» жителям буковинського міста Сторожинець показали 6 нових українських фільмів : «Чужа молитва» (режисер Ахтем Сеітаблаєв, 2017), «Кіборги» (режисер Ахтем Сеітаблаєв, 2017), «Дякую» (режисер Дзен Євстигнєйкін, 2018), «Як тебе звати?» (режисер Ірина Громозда, Світлана Залога, 2018), «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (режисер Олег Маламуж, 2018) та «Сторожова застава» (режисер Юрій Ковальов, 2017).

Вхід на всі сеанси був безкоштовний. Проект “Дні українського кіно” організований Київським міжнародним кінофестивалем “Молодість” за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Джерело: Укрінформ 

Comments are closed.