Казанківці поринули у світ кіно

За підтримки Українського культурного фонду в Казанківській об‘єднаній територіальній громаді стартував проект «Кіномандри».

Грант на цей проект казанківці  вибороли у конкурсі індивідуальних національних проектів. Варто зазначити, що загалом до Українського культурного фонду надійшло 716 проектних заявок. Технічний відбір подолали 522,  що були подані на експертне оцінювання. У фінал вийшло 75 індивідуальних проектів, а серед фіналістів  – Казанківська ОТГ з проектом «Кіномандри».

Реалізація цього  культурного проекту вже розпочалась. Протягом жовтня-листопада в усіх 10 закладах культури Казанківської ОТГ проведуть покази українських фільмів на великому мобільному екрані. Першими вже переглянули український бестселер «Іван Сила» мешканці Миколаївки та Михайлівки. Це фільм про українського важкоатлета, борця та боксера, який своїми досягненнями здобув славу для України, став найсильнішою людиною планети. Право на показ цієї стрічки безкоштовно надано її генеральним продюсером Валерієм Філіпповим та ТОВ «Творче об’єднання “Фьюче Проджектс”».

Реалізація проекту «Кіномандри»  повністю фінансується за кошти Українського культурного фонду. Перед показом фільму дітей та дорослих частували солодкою ватою та поп-корном, а після перегляду задоволені глядачі мали змогу пригоститись запашною кавою, гарячим чаєм та кондитерськими виробами.  

Comments are closed.