Олексій Савченко доручив розібратися з нелегальними сміттєзвалищами на території Миколаївської області

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко вкрай обурений ситуацією, що склалася на території області з несанкціонованими сміттєзвалищами. Очільник області доручив профільному заступнику взяти на контроль це питання, а місцевим службовцям – відповідально поставитися до ліквідації смітників. Про це голова ОДА повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Передивився кілька відеороликів миколаївських активістів, стосовно нелегальних звалищ сміття на Миколаївщині. Зізнаюсь – обуренню немає меж! З одного боку, я вдячний громаді, що підіймає на загал дійсно актуальні теми. З іншого – розчарований бездіяльністю владних службовців на місцях. Це ж якими безвідповідальними треба бути, якщо і люди вас просять втрутитися, ліквідувати звалища, і обласна державна адміністрація надала вам офіційні листи, щодо ліквідацій стихійних звалищ, а ви не реагуєте і чекаєте незрозуміло чого. Невже так подобається жити серед сміття? Вже доручив своєму профільному заступнику Валентину Гайдаржи, взяти питання на особистий контроль та перевірити ступінь виконання раніше наданих доручень щодо ліквідації стихійних звалищ в області», – зазначив Олексій Савченко.

Сливино, Кирьякковка. Мусорная свалка.

Gepostet von Oleksandr Dyachenko am Montag, 22. Oktober 2018

 

Голова ОДА наголосив, що результатом роботи має стати ліквідація на Миколаївщині стихійних звалищ та покарання, а якщо треба – звільнення безвідповідальних службовців, які ігнорують цю проблему.

«Тим паче, маємо приклад того, що прибрати несанкціоноване звалище можливо впродовж доби, але лише в тому випадку, коли посадовці на місцях відповідально ставляться до своїх обов’язків», – наголосив Олексій Савченко.

Comments are closed.