Миколаївська ОДА звернулась до відповідних органів, щоб перевірити законність можливого видобутку піску на узбережжі Чорного моря

0

До Миколаївської обласної державної адміністрації звернулись жителі с.Коблеве, які висловлюють своє занепокоєння щодо фактів можливого незаконного видобутку піску з пляжної зони Чорноморського узбережжя в с.Коблеве та здійснення несанкціонованих будівельних робіт поблизу бази відпочинку «Чорноморець».

У зв’язку з цим керівництво ОДА направило листи до Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, а також до Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря – із проханням відповідно до повноважень провести перевірку та вжити заходів реагування згідно вимог чинного законодавства.

«Ми не могли не відреагувати на звернення занепокоєних громадян, тим паче щодо можливого несанкціонованого видобутку піску з морського узбережжя Коблевого. Тому Миколаївська облдержадміністрація звертається до відповідних органів із проханням перевірити законність робіт – що саме там зараз здійснюється та чи наявна відповідна дозвільна документація. У будь-якому випадку, це питання дуже серйозне, адже стосується видобутку надр із рекреаційної зони, яку нам необхідно зберегти для майбутніх поколінь», – прокоментував заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Джерело: Миколаївська ОДА 

Leave A Reply

Your email address will not be published.