Миколаївська ОДА звернулась до відповідних органів, щоб перевірити законність можливого видобутку піску на узбережжі Чорного моря

До Миколаївської обласної державної адміністрації звернулись жителі с.Коблеве, які висловлюють своє занепокоєння щодо фактів можливого незаконного видобутку піску з пляжної зони Чорноморського узбережжя в с.Коблеве та здійснення несанкціонованих будівельних робіт поблизу бази відпочинку «Чорноморець».

У зв’язку з цим керівництво ОДА направило листи до Державної екологічної інспекції у Миколаївській області, обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, а також до Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря – із проханням відповідно до повноважень провести перевірку та вжити заходів реагування згідно вимог чинного законодавства.

«Ми не могли не відреагувати на звернення занепокоєних громадян, тим паче щодо можливого несанкціонованого видобутку піску з морського узбережжя Коблевого. Тому Миколаївська облдержадміністрація звертається до відповідних органів із проханням перевірити законність робіт – що саме там зараз здійснюється та чи наявна відповідна дозвільна документація. У будь-якому випадку, це питання дуже серйозне, адже стосується видобутку надр із рекреаційної зони, яку нам необхідно зберегти для майбутніх поколінь», – прокоментував заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

Джерело: Миколаївська ОДА 

Comments are closed.