На території Миколаївської області триває місячник добровільної здачі зброї

На території області триває місячник добровільної здачі зброї, спеціальних засобів, вибухових матеріалів та боєприпасів, що розпочався з 1 жовтня.   

За  три тижні оперативно-профілактичного відпрацювання мешканці Миколаєва та області до відділів та відділень поліції ГУНП в Миколаївській області здали 220 одиниць різноманітної зброї, з яких одна нарізна зброя армійського зразку, 198 одиниць мисливської гладкоствольної зброї, 7 одиниць саморобної зброї, 11 одиниць мисливської нарізної зброї, 26 одиниць пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу гумових куль, 80 одиниць газової зброї, 658 штук різноманітних боєприпасів, 3 міни, 21 снаряд та 2 гранати.

Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом жовтня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї необхідно звертатись до підрозділів поліції за місцем розташування або до ГУНП України в Миколаївській області за адресою м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, Відділ дозвільної системи. Телефони для довідок – (0512) 50-15-35, 50–15–40, 50-15-41, 50-15-42.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції в Миколаївській області

Comments are closed.