На Миколаївщині активно впроваджується енергоефективність у соціальних та бюджетних закладах

Миколаївська область активно продовжує переведення закладів соціальної сфери на альтернативне опалення, що в майбутньому дозволить не тільки підвищити енергонезалежність регіону й економити кошти, а ще й генерувати ресурси від їх функціонування.

Цей напрямок роботи був визначений в числі пріоритетних головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком ще в 2016 році. Голова Миколаївської ОДА постійно наголошує на важливості впровадження технології енергоефективності в соціальних закладах.

Так, протягом 2017-2018 років в соціальних, освітніх, медичних та інших бюджетних установах області загалом було реалізовано 13 проектів, направлених на впровадження альтернативного опалення загальною вартістю більше 36 млн грн. Серед установ, які вже відчули реальні переваги реформування цього напрямку – Снігурівська центральна районна лікарня, дитячий садок № 6 в місті Первомайську, Первомайський відділ Нацполіції, військові частини в Очакові та Первомайську, Очаківська міська бібліотека тощо.

“Я не перестану наголошувати на тому, що впровадження альтернативного опалення і енергоефективних технологій наразі залишається досить актуальним для Миколаївщини. Обласна влада і надалі буде продовжувати всіляко сприяти в реалізації подібних проектів. Підкреслюю – це не моя примха – це стратегічно визначений напрямок руху, який дає реальні можливості для громад стати незалежними і не тільки почати економити на енергоносіях, а й заробляти, отримувати додаткові кошти в бюджет своїх установ. Сьогодні ми маємо позитивні приклади в різних районах Миколаївської області, коли на зекономлені таким чином кошти облаштовуються сучасні класи в школах, закуповується нове медичне обладнання для амбулаторій і т.д.”, – заявляє голова Миколаївської ОДА.

Так, у вівторок, 23 жовтня, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації  Валентин  Гайдаржи перевірив хід завершення робіт із реконструкції системи опалення Миколаївського базового медичного коледжу, зокрема – встановлення там модульної котельної.За даними Валентина Гайдаржи, в цілому, об’єкт майже готовий і там залишаються лише незначні зауваження, які будуть усунені найближчим часом.

Після інспектування об’єкту, заступник голови ОДА підкреслив, що за подальшої повноцінної роботи, котельня зможе постачати тепло і до медичного коледжу, і до Миколаївської міської лікарні №3, що знаходиться неподалік.

Джерело: Миколаївська ОДА 

Comments are closed.