Електронна петиція щодо сприяння вирішення питання надання квартири паралімпійському чемпіону Максиму Яровому

#ЕлектроннаПетиція щодо сприяння вирішення питання надання квартири паралімпійському чемпіону Максиму Яровому

Миколаєвець Максим Яровий, приймаючи участь у зимових Паралімпійських іграх – 2018, завоював дві медалі: «золоту» – в лижній гонці на дистанції 15 кілометрів та «бронзову» – в лижній гонці на дистанції 7,5 кілометрів.

20 квітня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провів зустріч з тріумфатором зимової Паралімпіади-2018 Максимом Яровим. Під час зустрічі з чемпіоном Миколаївський міський голова підняв питання того, що має намір поліпшити житлові умови Максима Ярового і планує подарувати йому квартиру. Більш того, він зазначив, що у міста Миколаєва вже є квартира, яку можна передати чемпіону. Але для остаточного розв’язання цього питання, як зазначив міський голова, потрібно вирішити деякі організаційні моменти. Мова йшла про те, що Яровому планують подарувати квартиру, яку купили за державні гроші та на її передачу чемпіону потрібен дозвіл Кабінету Міністрів України. Однак, оперативно розв’язати це питання досі не вдалося.

26 жовтня 2018 року, під час спілкування з головою Миколаївської ОДА Олексій Савченко в рамках проекту #МаюСилуВідповідати, журналісти підняли “квартирне” питання Максима Ярового.

Підписавши дану петицію, ви звертаєтесь до голови Миколаївської обласної державної адміністрації із проханням сприяти прискоренню вирішення питання надання обіцяної Миколаївським міським головою квартири чемпіону зимових Паралімпійських ігор – 2018 Максиму Яровому.

Петиція

Comments are closed.