На Первомайщині завершується налагодження нової енергоефективної установки

На Первомайщині завершується налагодження нової енергоефективної установки у школі. Так, у Лисогірській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті на завершальному етапі реконструкція котельні та теплових мереж із впровадженням енергозберігаючих технологій.

«Тепло і комфорт у школах – одна з найголовніших умов для навчального процесу. Що стосується Лисогірської школи-інтернату, то тут навчальний заклад отримує нову модернізовану котельну із двома сучасними котлами та нову теплотрасу. Наразі там вже проведено пусконалагоджувальні роботи. Завдяки реалізації таких енергоефективних проектів у школах, садках, лікарнях та інших закладах соціальної сфери шкіл змінюються села та міста Миколаївщини. Тим паче, тепер, завдяки ефективній реалізації реформи децентралізації ми можемо зробити багато дійсно класних і позитивних проектів для людей», – прокоментував голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Загальна сума даного проекту складає близько 4,5 млн грн. Наразі змонтована модульна котельня загальною потужністю 700кВт, яка має 2 котли для роботи на вугіллі та альтернативних видах палива. Загальна протяжність теплових мереж складає 350 м.

Джерело: Миколаївська ОДА 

Comments are closed.