У роботі форуму регіонів України та Білорусі взяла участь делегація з Миколаївської області

Делегація Миколаївської області була найбільшою на форумі регіонів України та Білорусі 25–26 жовтня у білоруському місті Гомель за участю президентів обох країн – Петра Порошенка та Олександра Лукашенка, повідомляє у Facebook прес-служба облдержадміністрації.

Головною метою форуму був розвиток політичних, економічних і гуманітарних зв’язків між двома країнами, розширення міжрегіонального співробітництва та представлення економічного потенціалу регіонів.

Делегацію від Миколаївської області очолила директор департаменту економічного розвитку і регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації Марина Васильєва, також до складу групи увійшли представники Миколаївської обласної ради: перший заступник голови облради Андрій Кротов, депутати обласної ради Надія Боднар і Геннадій Рубський, керівник РТПП Миколаївської області Ігор Катвалюк, представники Миколаївського міськвиконкому (директор департаменту економічного розвитку Тетяна Шуліченко), низки навчальних закладів (Миколаївського національного аграрного університету та Академії дитячої творчості), бізнесу (сільгоспвиробники ТК “Агрофьюжн”, ЗАТ “Зоря Інгулу”, туристична компанія “Лідер-Тур”) та інші.

Перший день форуму розпочався з роботи 7-го засідання Білорусько-української консультаційної ради ділового співробітництва, під час якого обговорили питання розширення торговельно-економічного співробітництва двох країн.

Члени делегації взяли участь у роботі тематичної секції українсько-білоруського співробітництва в галузі освіти та молодіжної політики, в офіційній зустрічі з керівництвом Гомельського міськвиконкому. Під час цих заходів і В2В зустрічей порушували питання міжрегіонального співробітництва, зазначає прес-служба.

“У рамках форуму відбулася виставка регіонів України та Білорусі, на якій було представлено понад 100 підприємств із 17 областей України. Наша область була представлена виставочною експозицією “Миколаївщина запрошує до співробітництва”, яка, зізнаюся, викликала великий інтерес білоруської сторони.

Переконана, через деякий час ми побачимо конкретні результати домовленостей по співпраці у різних напрямах “, – зазначила Марина Васильєва.

Представники Миколаївщини достойно представили потенціал регіону на форумі регіонів України і БілорусіДелегація з…

Gepostet von Миколаївська обласна державна адміністрація am Samstag, 27. Oktober 2018

 

Comments are closed.