До загального фонду місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло понад 4,8 млрд гривень

0

Більше 4,8 млрд гривень надійшло до загального фонду місцевих бюджетів області. Такі оперативні дані маємо про виконання місцевих бюджетів за 10 місяців поточного року  – повідомляє заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір.

Приріст до відповідного періоду 2017 року склав 17%, що становить +701,4 млн грн (приріст за рівнями бюджетів дивіться на слайдах).

Зростання забезпечено за всіма основними бюджетоутворюючими податками, зокрема:
– податок на доходи фізичних осіб – 21,5% (+533,9 млн грн);
– плата за землю – 8% (+44,2 млн грн);
– єдиний податок – 18,3% (+92,8 млн грн).

Більшість бюджетів області забезпечили перевиконання запланованих на січень-вересень надходжень більш як на 5%, що дає змогу місцевій владі спрямувати ці кошти на вирішення першочергових завдань соціально-економічного розвитку громади.

Станом на 1 листопада цього року по бюджетах міст обласного значення зазначене перевиконання складає 125,1 млн грн (м.Миколаїв), по зведеним бюджетам районів маємо 99,7 млн грн, по бюджетам ОТГ – 54,7 млн гривень.

При цьому Баштанський район та Воскресенська, Бузька, Прибузька, Широківська та Радсадівська об’єднані територіальні громади за рахунок вжитих заходів по роботі з платниками податку на землю та єдиного податку, забезпечили виконання запланованих на 2018 рік податкових надходжень в повному обсязі.

Окремо акцентую увагу на новоутворених у кінці 2017 року ОТГ, які в результаті добровільного об’єднання та децентралізації вже за десять місяців 2018 року отримали додатковий фінансовий ресурс в обсязі майже 90,9 млн грн, що у 2,6 рази більше ніж за січень-жовтень 2017 року.

Як і раніше, в лідерах за темпами росту надходжень є:
– Широківська ОТГ (Снігурівський район) – зростання у 3,7 рази;
– Радсадівська ОТГ (Миколаївський район) – зростання у 2,9 разів.

Більше 4,8 млрд гривень надійшло до загального фонду місцевих бюджетів області. Такі оперативні дані маємо про виконання…

Gepostet von Олександр Кушнір am Donnerstag, 1. November 2018

Leave A Reply

Your email address will not be published.