До загального фонду місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло понад 4,8 млрд гривень

Більше 4,8 млрд гривень надійшло до загального фонду місцевих бюджетів області. Такі оперативні дані маємо про виконання місцевих бюджетів за 10 місяців поточного року  – повідомляє заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір.

Приріст до відповідного періоду 2017 року склав 17%, що становить +701,4 млн грн (приріст за рівнями бюджетів дивіться на слайдах).

Зростання забезпечено за всіма основними бюджетоутворюючими податками, зокрема:
– податок на доходи фізичних осіб – 21,5% (+533,9 млн грн);
– плата за землю – 8% (+44,2 млн грн);
– єдиний податок – 18,3% (+92,8 млн грн).

Більшість бюджетів області забезпечили перевиконання запланованих на січень-вересень надходжень більш як на 5%, що дає змогу місцевій владі спрямувати ці кошти на вирішення першочергових завдань соціально-економічного розвитку громади.

Станом на 1 листопада цього року по бюджетах міст обласного значення зазначене перевиконання складає 125,1 млн грн (м.Миколаїв), по зведеним бюджетам районів маємо 99,7 млн грн, по бюджетам ОТГ – 54,7 млн гривень.

При цьому Баштанський район та Воскресенська, Бузька, Прибузька, Широківська та Радсадівська об’єднані територіальні громади за рахунок вжитих заходів по роботі з платниками податку на землю та єдиного податку, забезпечили виконання запланованих на 2018 рік податкових надходжень в повному обсязі.

Окремо акцентую увагу на новоутворених у кінці 2017 року ОТГ, які в результаті добровільного об’єднання та децентралізації вже за десять місяців 2018 року отримали додатковий фінансовий ресурс в обсязі майже 90,9 млн грн, що у 2,6 рази більше ніж за січень-жовтень 2017 року.

Як і раніше, в лідерах за темпами росту надходжень є:
– Широківська ОТГ (Снігурівський район) – зростання у 3,7 рази;
– Радсадівська ОТГ (Миколаївський район) – зростання у 2,9 разів.

Більше 4,8 млрд гривень надійшло до загального фонду місцевих бюджетів області. Такі оперативні дані маємо про виконання…

Gepostet von Олександр Кушнір am Donnerstag, 1. November 2018

Comments are closed.