Позбавлення абонентів можливості користуватись послугами «Укрпошти» з доставки пенсії є неприпустимим, – Валентин Гайдаржи

Жителі області не повинні страждати через складності, які виникли між ПАТ «Укрпошта» та Пенсійним фондом України, – Валентин Гайдражи

Керівництво Миколаївської облдержадміністрації занепокоєне позицією ПАТ «Укрпошта» щодо можливого припинення доставки пенсій до абонентів та оптимізації системи поштових відділень в Миколаївській області.


Про це йшла мова в ході наради за участі заступника голови Миколаївської ОДА Валентина Гайдаржи та керівника Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта» Єгора Косорукова.

Валентин Гайдаржи висловив позицію Миколаївської облдержадміністрації – позбавлення абонентів можливості користуватись послугами «Укрпошти» з доставки пенсії є неприпустимим, особливо у віддалених населених пунктах де не існує альтернативи.

Миколаївська облдержадміністрація наполягає на спільному розгляді питання оптимізації системи відділень ПАТ «Укрпошта» на території Миколаївської області.
«Нагадую, що Миколаївська облдержадміністрація в рамках своїх повноважень контролює надання всіх послуг на території Миколаївської області. Для розгляду та прийняття рішення щодо оптимізації системи почтових відділень наполегливо рекомендуємо спочатку узгодити це питання з облдержадміністрацією. Жителі, в першу чергу пенсіонери, не повинні страждати через складності, які виникли між ПАТ «Укрпошта» та Пенсійним фондом України. Для нас неприпустиме закриття жодного відділення де немає альтернативи. Ми готові розглядати разом з керівництвом Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта» оптимізацію при умові, що буде створена гідна альтернатива для тих абонентів, які користуються послугою», – сказав Валентин Гайдаржи.

Разом з тим, керівник Миколаївської дирекції ПАТ «Укрпошта» Єгор Косоруков зазначив, що наразі планів щодо оптимізації відділень на території Миколаївщини не існує.

Джерело:   Миколаївська ОДА

Comments are closed.