Будівництво сучасної амбулаторії в Таборівці

В рамках реформи сільської медицини, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розробило типові проекти медичних амбулаторій для надання якісної, своєчасної первинної медичної допомоги у сільській місцевості.

Така можливість з’явилася в Бузької ОТГ. Вже на початку листопада в с. Таборівка за адресою пл. Центральна 1 а, розпочалося будівництво модернізованої амбулаторії. Вже проведено роботи по закладанню фундаменту під майбутню будівлю. 
За висновками експертів будівництво нової амбулаторії є більш економічно вигідним, ніж ремонт старих і пристосованих приміщень. Це дешевше та доцільніше. Вже найближчим часом в 15 регіонах України, в тому числі і в Миколаївській області з’являться такі амбулаторії.
Як зазначив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко,завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка та прийнятому парламентом відповідного закону, громади мають змогу не тільки отримати нові амбулаторії, але і модернізувати існуючу відповідну інфраструктуру: змінити медичне обладнання, покращити умови надання медичних послуг.

Comments are closed.