Реалізація проекту благоустрою території громадського простору в Березанській ОТГ

0
Поступово, день за днем, змінюється «обличчя» Березанської об’єднаної територіальної громади. Вчора, 8листопада, прозвітували  про завершення капітального ремонту майданчика перед центральним входом до Березанського загального закладу середньої освіти I-III ступенів. Це перший із п’яти проектів масштабного благоустрою території громадського простору. Можливість реалізації даного проекту – яскравий приклад успішного втілення в життя ініційованої Президентом України Петро Порошенко реформи децентралізації.
Оновленому новенькою кольоровою тротуарною плиткою подвір’ю радіють і вчителі, і учні навчального закладу. Адже саме тут, у теплу пору року, відбуваються усі загальношкільні заходи. До того ж, загальний вигляд двоповерхової будівлі школи став набагато привабливішим.
Наразі тривають роботи другого проекту, а саме: нове будівництво універсального міні-футбольного поля зі штучним покриттям, придатного для гри у баскетбол, волейбол та теніс. Воно буде доступним для широкої верстви населення. Цей багатофункціональний спортивний майданчик зможуть відвідувати як спортсмени, так і любителі фізичної культури.
Реалізація даних проектів відбувається завдяки вагомій підтримці голови облдержадміністрації Олексій Савченко і його заступника Олександр Кушнір, які приділяють значну увагу розвитку духовної та фізичної культури на селі, та ініціативі селищного голови Валерій Хоміцький, який знаходить усі можливості покращити добробут громади.

Leave A Reply

Your email address will not be published.