Реалізація проекту благоустрою території громадського простору в Березанській ОТГ

Поступово, день за днем, змінюється «обличчя» Березанської об’єднаної територіальної громади. Вчора, 8листопада, прозвітували  про завершення капітального ремонту майданчика перед центральним входом до Березанського загального закладу середньої освіти I-III ступенів. Це перший із п’яти проектів масштабного благоустрою території громадського простору. Можливість реалізації даного проекту – яскравий приклад успішного втілення в життя ініційованої Президентом України Петро Порошенко реформи децентралізації.
Оновленому новенькою кольоровою тротуарною плиткою подвір’ю радіють і вчителі, і учні навчального закладу. Адже саме тут, у теплу пору року, відбуваються усі загальношкільні заходи. До того ж, загальний вигляд двоповерхової будівлі школи став набагато привабливішим.
Наразі тривають роботи другого проекту, а саме: нове будівництво універсального міні-футбольного поля зі штучним покриттям, придатного для гри у баскетбол, волейбол та теніс. Воно буде доступним для широкої верстви населення. Цей багатофункціональний спортивний майданчик зможуть відвідувати як спортсмени, так і любителі фізичної культури.
Реалізація даних проектів відбувається завдяки вагомій підтримці голови облдержадміністрації Олексій Савченко і його заступника Олександр Кушнір, які приділяють значну увагу розвитку духовної та фізичної культури на селі, та ініціативі селищного голови Валерій Хоміцький, який знаходить усі можливості покращити добробут громади.

Comments are closed.