Миколаївська область на 100% забезпечена інертними матеріалами та сіллю для обслуговування доріг, які знаходяться на балансі ОДА

Миколаївська область на 100% забезпечена інертними матеріалами та сіллю для обслуговування доріг, які знаходяться на балансі управління інфраструктури облдержадміністрації. Про це повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи під час спілкування з журналістами в п’ятницю, 9 листопада, в рамках інформаційного проекту «Маю силу відповідати».

«За дорученням голови облдержадміністрації Олексія Савченка сіль та інертні матеріали для використання на дорогах в зимовий період були заготовлені в повному обсязі. Наразі 70% матеріалів знаходяться на місцях, ще 30% на складах в місті Миколаєві», – сказав Валентин Гайдаржи.

Стосовно доріг державного значення, Валентин Гайдаржи пояснив, що їх обслуговування в зимовий період – відповідальність Служби автомобільних доріг та Облавтодору, які є структурними підрозділами Укравтодору. За наявною інформацією, на даний час запаси солі, які є в наявності у цих організації – 1000 тон, запаси інертних матеріалів – 3000 тон. Валентин Гайдаржи також зазначив, що обласна влада тримає на постійному контролі процес заготовки матеріалів, крім того облдержадміністрація сприяє САД та Облавтодору у залучені фінансового ресурсу, для придбання матеріалів, яких не вистачає.

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.