Немає складу злочину

Як відомо, на одній з прес-конференцій #Маю_силу_відповідати в ОДА місцевий журналіст Ярослав Чепурний заявив про нібито незаконне виділення 649 гектарів землі депутату облради Кормишкіну. Після цього голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко звернувся до поліції для перевірки інформації.

В результаті з’ясувалося, що кримінальне провадження закрито у зв’язку з відсутністю в діянні голови Снігурівської райдержадміністрації складу кримінального злочину.

«Правоохоронними органами завершено розгляд звинувачень, щодо факту незаконної передачі земель на Снігурівщині, про який заявив журналіст Ярослав Чепурний. Кримінальне провадження закрите у зв`язку з відсутністю в діянні голови Снігурівської РДА складу кримінального правопорушення. Публікую постанову про закриття кримінального провадження», — написала Інна Бойко.

У свою чергу Юрій Кормишкін, коментуючи постанову про відсутність складу злочину, заявив, що потрібно чекати висновків правоохоронних органів, а не робити поспішні заяви.

Крім того, він зазначив, що заради справедливості колишні чиновники і бізнесмени, які ставили завдання журналістам розміщувати статті з «гучними» заголовками, тепер повинні також оперативно опублікувати спростування своїх неправдивих заяв.

«А я ж казав, не робіть поспішних висновків, давайте почекаємо реакції правоохоронних органів! Чи вистачить сміливості вибачитися тим людям, які ставили завдання своїм журналістам оперативно розміщувати на сторінках інтернет-видань статті з гучними заголовками про те, що я порушив закон? І заради справедливості хотілося б, щоб тепер ці депутати, колишні чиновники і бізнесмени так само оперативно розмістили на підконтрольних собі ЗМІ правду і спростування раніше написаних пасквілів», — пише Юрій Кормишкін.

Джерело: snigyrivka.info

Comments are closed.