Школа прес-секретарів

12 листопада в ЧНУ ім. Петра Могили за підтримки голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка стартувала чергова Школа прес-секретарів.

Раніше, в липні 2018 року, успішно завершила навчання перша група прес-секретарів, серед яких були представники об’єднаних територіальних громад. Цього ж разу для проходження курсу запросили представників районних державних адміністрацій.

Школа прес-секретарів виступає вагомим чинником у створенні різнорівневої системи комунікацій на рівні громад. Ярослав Індіков (Yaroslav Indikov), радник голови Миколаївської облдержадміністрації та один з ініціаторів школи, стверджує, що події, які відбуваються в центрах (Миколаєві, чи на рівні всеукраїнських ЗМІ – в Києві), постійно висвітлюються. А ті, які відбуваються у віддаленій місцевості, не завжди потрапляють до центральних ЗМІ.
.
«Тому ми вирішили, що слід побудувати систему, за якої самі люди будуть розповідати про те, що відбувається у них на місцях. А ми, зі свого боку, зможемо надати їм організаційну, методичну та навчальну допомогу», – говорить Ярослав Індіков.

Цього разу вирішили змінити двомісячну підготовку на інтенсивний практичний курс навчання, який триватиме кілька днів. Також на учасників курсу чекає опрацювання теоретичних питань та домашні завдання. У разі успішного проходження Школи слухачі отримають сертифікати про проходження курсів підвищення кваліфікації.

Comments are closed.