Круглий стіл “Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів”

14 листопада 2018 року Фонд розвитку м.Миколаїв провів “круглий стіл” щодо відкритості бюджетів громад і міст обласного значення.

У програмі обласного круглого столу відбулось обговорення громадськими експертами, посадовцями органів місцевого самоврядування м Миколаєва, м Вознесенська та Баштанської і Воскресенської ОТГ висновків аудиту громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» щодо:
– Рейтингу громад півдня та сходу України на основі аналізу цілісності бюджетного циклу від бюджетного запиту до звіту про виконання паспорту бюджетної програми 2017-18 р.;
– Аналізу практик ефективності виконання бюджетних програм 2017р. з відповідним горизонтальним аналізом 4-х сфер (ЖКГ, освіта, охорона здоров’я, державне управління).

 

Представники Баштанської об’єднаної громади Лариса Великород та голова об’єднаної громади Іван Рубський   отримали відзнаку за прозорість і ефективність використання бюджету 2017 року, також відзнаку отримала Вознесенська громада.

У роботі “круглого столу”взяли участь місцеві депутати, громадські експерти та практики, представники громад, а також активісти громадських організацій.

 

Comments are closed.