Миколаївський аеропорт відновить роботу у грудні

Як повідомляє Національний промисловий портал, виконуючий обов’язки директора комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федір Барна в четвер, 15 листопада, під час економічного форуму «Миколаївщина – надійний партнер» повідомив про те що напередодні отримано останні зміни в сертифікат аеродрому. Таким чином аеропорт отримав право на пасажирські перевезення.

“Для цього ми 25 жовтня отримали три сертифікати на обслуговування на пероні, адміністрування та пасажирські перевезення. Ми це ніде цього не озвучували, трималися, тому що, по-перше, нам потрібно було внесено в основний сертифікат аеродрому. Це було два спекотних дні в Державіаслужбі і нам вдалося довести, що ми гідні мати право на перевезення”, – сказав Федір Барна.

Під час проведення «Миколаївського економічного форуму 2018», широкій громадськості було презентовано кілька позитивних новин, зокрема:

  • 25-го жовтня були отримані три сертифікати: перон обслуговування, адміністрування, пасажирські перевезення, внесення відповідних змін в основний сертифікат аеродрому.
  • 28-го грудня туроператори Join UP и SkyUp Airlines запускають рейс в Шарм-ель-Шейх (Єгипет). Виконання рейсу передбачено двічі на тиждень.

Джерело: Національний промисловий портал

Comments are closed.