Олексій Савченко: «За два роки нам вдалось збільшити дохідну частину місцевих бюджетів на Миколаївщині в 1,5 рази»

Завдяки роботі проведеній командою голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка бюджети всіх рівнів Миколаївської області значно збільшилися. Так у 2018 дохідна частина місцевих бюджетів зросла в 1,5 рази порівняно з 2016 роком. Це дозволило суттєво збільшити видатки у всіх сферах. Про це голова ОДА розповів під час свого виступу на ІV Миколаївському економічному форумі.

«Основною ціллю, яку команда Миколаївської ОДА поставила собі два роки тому – стало максимальне наповнення бюджету області – щоб в подальшому мати можливість реалізувати унікальні у своєму роді програми», – наголосив Олексій Савченко.

Він зазначив, що ефективна співпраця влади і бізнесу щодо розширення діючих підприємств та відкриття нових, підвищення рівня оплати праці працівників, вихід підприємств з «тіні», відмова від виплати зарплат в «конвертах» дозволили збільшити надходження податку (ПДФО) до бюджетів всіх рівнів.

Крім того, Олексій Савченко подякував депутатам місцевих рад за підтримку його ініціативи щодо збільшення до максимального рівня ставки плати за землю.

«Вдячний місцевим радам за підтримку моєї ініціативи – плату за землю в області було збільшено до максимального рівня у 1%, що дозволило збільшити бюджет майже вполовину, тобто це додаткові 1,7 млрд грн», – сказав він.

Всі означені дії дозволили значно збільшити видаткову частину бюджету. «Як наслідок – нам вдалося суттєво збільшити видаткову частину з усіх напрямків. Зокрема, освіта +73%, соцзахист +45%, а на інфраструктуру ми отримали можливість збільшити видатки у 3,7 рази», – заявив голова облдержадміністрації

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.