Iнтерактивне обладнання в «Інклюзивно-ресурсному центрі» Єланецької районної ради

У рамках року освіти та інклюзивного навчання активно продовжується встановлення інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах Миколаївщини.

 

Комунальний заклад «Інклюзивно-ресурсний центр» Єланецької районної ради не став винятком і на початку листопада поточного року за сприяння Миколаївської обласної державної адміністрації та департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА  отримав інтерактивне обладнання на суму 227 тис. грн:

 

–         інтерактивну LCD- панель  (панель 32 дюйма в комплекті TM BRIOLIGHT);

 

–         комплекс інтерактивна пісочниця TM BRIOLIGHT;

 

–         персональний комп’ютер з вбудованим монітором в комплекті TM IMPRESSION;

 

–         логопедичне дзеркало.

 

Інтерактивна панель включає дидактичні ігри та вправи, спрямовані на розвиток основних  пізнавальних процесів, координації рухів за допомогою різних ігрових завдань.

Система інтерактивна пісочниця – це інноваційна технологія, яка дозволяє створити свій світ. Розвиває координацію, фантазію, включає елементи сенсорно-тактильної терапії. Сприяє загальному розвитку дітей.

Персональний комп’ютер з вбудованим монітором в комплекті TM IMPRESSION спрямований на розвиток моторики рук.

Фахівці центру надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації та забезпечуватимуть методичний, психологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Нагадаємо, що в травні 2018 року Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту по створенню інклюзивного середовища, який реалізується за ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Фонду Порошенка “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”.

В рамках вищезгаданого проекту, на Миколаївщині було створено 18 інклюзивно-ресурсних центри, а хід реалізації цієї програми голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко взяв під особистий контроль і оголосив 2018 рік – роком освіти та інклюзивного навчання.

 

 

Comments are closed.