Учні Куцурубської загальноосвітньої школи вивчатимуть свої права англійською.

Школа на Миколаївщині долучилася до пілотного проекту Мін’юсту та «Go camp»
Учні Куцурубської загальноосвітньої школи вивчатимуть свої права англійською. Це стало можливим завдяки спільній ініціативі Міністерства юстиції України та проекту «Go camp».

Програма складається з 5 модулів, які включають різноформатні активності з елементами правової освіти для дітей, серед головних тем: «Я МАЮ ПРАВО!», «Стоп булінг», «Ми різні, і ми рівні – як виявити та протидіяти дискримінації» тощо. 

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, реалізація цього проекту дає можливість не тільки розширити уявлення школярів про власні права, але й значно покращити знання англійської мови, що в сучасних умовах є вкрай корисним. 

Темою сьогоднішнього заняття зі школярами стало поняття булінгу та його види. Що робити, якщо ви стали жертвою чи свідком булінгу, як реагувати на цькування та чи можна впоратися з ситуацією самостійно, не звертаючись по допомого до дорослих розповіла головний спеціаліст обласного управляння юстиції Юлія Шульга. Далі вже з дітьми працювала вчитель англійської мови, яка запропонувала дітям цікаві вправи та завдання, за допомогою яких вони змогли не лише закріпити отримані знання, а й значно поповнити словниковий запас англійської мови.

 

Довідково:GoCamp – це волонтерський проект з вивчення англійської мови для дітей, який навчає школярів долати мовні та культурні бар’єри, розвивати критичне мислення та замислюватись над вибором майбутньої професії.

Джерело: Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області

Comments are closed.