На Миколаївщині активно продовжуються роботи по будівництву сільських амбулаторій, – Валентин Гайдаржи

Вже сьогодні по всіх об’єктах повністю проведені земляні роботи, а на більшості земельних ділянок, де раніше були пустирі, можна побачити, як швидкими темпами зростають коробки майбутніх сільських амбулаторій.

Про це розповів заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи,  коментуючи процес будівництва 14 амбулаторій в селах Миколаївської області. ФОТО. 

«Вчора провів коротку нараду, під час якої «звірили годинники» щодо реалізації на Миколаївщині проекту розвитку мережі сільських амбулаторій, який був ініційований і підтриманий Президентом України Петром Порошенком. З огляду на те, що командою голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка була пророблена колосальна підготовча робота і зараз ми вийшли на фінішну пряму, продовжуємо щодня контролювати хід виконання робіт», – відзначив Валентин Гайдаржи.

«Щотижня надаємо звіти про хід реалізації проекту з фотофіксацією змін особисто голові ОДА Олексію Савченко, так як кожен етап робіт перебувати на його особистому контролі», – додав Валентин Гайдаржи.

Крім того, заступник очільника області нагадав, що Миколаївщина увійшла в число регіонів, де було розпочато реалізацію проектів з розвитку сільської медицини за рахунок державної субвенції. Наразі вдалося у встановлені Мінрегіоном терміни, в рамках чинного законодавства, оформити всі 14 земельних ділянок, затвердити всі проекти будівництва амбулаторій, провести всі тендери за визначенням підрядників, які будуть безпосередньо виконувати будівельні роботи і зараз значно просунуться по самим будівельним роботам.

«Миколаївська обласна державна адміністрація не знімає поставленого раніше перед собою завдання – завершити будівництво до кінця року. Але все буде залежати від погодних умов. Тому не зменшуємо темпи і продовжуємо працювати на благо громади!», – резюмував Валентин Гайдаржи.

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.