Інна Бойко: “Якісна освіта в комфортних умовах”

Реформування сучасної освіти в українських школах передбачає поліпшення матеріальної бази, не виняток і Снігурівський район. Для забезпечення належного навчального процесу, керівництвом району було поставлено ряд завдань, аби створити сучасні і комфортні умови в закладах освіти.

Загалом, цього року по Снігурівському району проведено ряд закупівель обладнання (сучасних шкільних меблів, комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів та мультимедійного обладнання), укладено 5 договорів на загальну суму 2 311 083грн. За результатами публічних закупівель через систему ProZorro вдалося заощадити 146 278грн., які вже направлені на придбання автобусу для опорної школи.

Позитивні зміни на прикладі Снігурівської ЗОШ №3 та інклюзивно-ресурсного центру мали змогу оцінити народний депутат України Андрій Вадатурський та депутат облради Іван Кухта, які днями перебували на Снігурівщині з робочим візитом. Саме ЗОШ №3 є першим навчальним закладом в районі, де першачки отримали нові парти.

Стосовно Снігурівського інклюзивно-ресурсного центру можна сміливо відзначити, що цей заклад може стати одним із кращих в області.

Своїми враженнями від візиту до Снігурівської ЗОШ №3 та ІРЦ поділився Андрій Вадатурський:

Кабінети Центру оснащені за сучасними європейськими стандартами та обладнані відповідними мультимедійними та інтерактивними комплексами, дидактичними ігровими матеріалами та іншими пристроями. Наразі вже повністю завершені всі ремонтні роботи і на 90% забезпечено навчальним обладнанням. Невдовзі відбудуться поставки додаткового навчального обладнання.

Створення такого закладу в Снігурівському районі є реальним втіленням Меморандуму про співпрацю, який у травні цього року підписали дружина Президента Марина Порошенко, керівництво Миколаївської області та керівництво нашого району.

Зрозуміло, що роботи в даному напрямку вистачає. Очільниця району в ході зустрічей з директорами шкіл та вчителями, запропонувала їм визначити основні проблеми та пропозиції для вирішення владою в 2019 році.

В планах керівництва району перевести школи міста Снігурівки на енергоефективне опалення. Кілька тижнів тому, з цією метою в Снігурівській опорній школі представниками ПВНП “Нікоінтерм” безкоштовно був проведений енергоаудит будівлі.

Роботи по створенню умов для здобуття учнями якісної освіти в Снігурівському районі тривають.

Comments are closed.