До понеділка теплопостачання в школах Єланецького району має бути відновлено, – Валентин Гайдаржи

Теплопостачання в закладах освіти Єланецького району має бути відновлено до понеділка. Про це заявив заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи в ході засідання обласного штабу з питань сталого проходження опалювального сезону 2018/2019 років, яке відбулось у четвер, 22 листопада о 10.00 в приміщені облдержадміністрації.

Так, в ході засідання начальник управління освіти та науки Миколаївської ОДА Олена Удовиченко доповіла, що всі заклади середньої та дошкільної освіти області забезпечені послугами з теплопостачання за виключенням чотирьох учбових закладів в Єланецькому районі, а саме Єланецької гімназії, Єланецької ЗОШ, Великосолонівської та Новоолександрівської ЗОШ.

«В понеділок учні мають приступити до учбового процесу в комфортних умовах. Питання – на особливому контролі голови облдержадміністрації Олексія Савченка. Неприпустимо, коли в розпал опалювального сезону діти вимушені мерзнути або взагалі переривати учбовий процес через неналежне виконання посадовцями своїх обов’язків. Якщо замовник не може вірно обрати  підрядника, який виконає   роботи  у встановлені терміни, будемо приймати відповідні кадрові рішення», – сказав Валентин Гайдаржи.

Наразі в Єланецькій гімназії здійснюються роботи з реконструкції з впровадженням системи електроопалення. До момента завершення робіт опалення гімназії та Єланецької ЗОШ здійснюватиметься від котельні Єланецької ЗОШ, на якій завершені роботи з модернізації вузла обліку природного газу.

Валентин Гайдаржи доручив в.о. голови Єланецької РДА Ользі Гуліній та керівництву ПАТ «Миколаївгаз» забезпечити пуск газу на котельню до кінця тижня.

Щодо Великосолонівської та Новоолександрівської ЗОШ – проблеми теплопостачання пов’язані з неочікуваним виходом з ладу приладів обліку споживання природного газу. Наразі лічильники направлені на ремонт до заводу-виробника. Валентин Гайдаржи доручив керівництву Єланецької РДА терміново забезпечити опалення за рахунок альтернативних джерел або установленої потужності газових котлів, залишивши в роботі для виробництва по 1 котлу.

Відмітимо, що всі  інші об’єкти соціальної сфери та житловий фонд Миколаївської області опалюються згідно графіку.

Наразі в області працює 1138 котелень. Підприємства централізованого теплопостачання отримали номінації природного газу на ІІІ декаду листопада. Крім того, було зазначено, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» отримало 5,1 млн грн державної субвенції на погашення різниці в тарифах. Зазначені кошти будуть направлені на розрахунок за використання природного газу.

Валентин Гайдаржи звернув увагу учасників наради на необхідність оперативного реагування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій в разі погіршення погодних умов.
Усім службам дано доручення здійснювати щоденний контроль по ситуації з проходження опалювального сезону.

Джерело: Миколаївська ОДА

Comments are closed.